O spoločnosti

História, vízia, hodnoty

Naša firma vznikla v roku 1992. Podnikanie sme začínali so žalúziami a roletami. Časom sme rozvinuli aj ďalšie aktivity smerom k výrobe roliet, rolovacích garážových dverí, rolovacích mreží, pevných a rolovacích sieti proti hmyzu , plastových okien a dverí. Vlastná výroba je doplnená širokým výberom kvalitných komponentov a systémov. 

Pravidelne sledujeme všetky významné výstavy o novinkách v bezpečnostnej technike a v tieniacej technike (Coneco, Medzinárodnú výstavu v Nitre Nábytok a bývanie). Našim cieľom je ponúknuť zákazníkom to najlepšie čo sa na Slovenskom, a Európskom trhu nachádza.

Spolupracujeme so všetkými značkovými výrobcami roletovej a mrežovej techniky, ako sú Alucon, BC Profil, Comax, Stín, Roloplast, Building Plastics, SÁPI Rolgate atď. Naše produkty dodávame pre obchodných partnerov na celom Slovensku aj v zahraničí. Paleta našich produktov a služieb sa neustále rozširuje. Ponúkame aj atypické prevedenia /šikmé, oblúkové/ v rôznom farebnom prevedení a najmodernejšie profily.

Cenová ponuka

Pre vypracovanie cenovej ponuky kliknite na tlačítko.

kép
kép
kép
kép
kép
kép
Galéria

Medzi naše referencie patria bytové a rodinné domy, nemocnice, autosalóny, autoservisy, kancelárské budovy, obchodní centra, markety, ostatní stavby.