Výroba a montáž plastových okien a dverí

Okná | Dvere | Brány
výroba a montáž plastových okien a dverí, produkty na uzatvorenie stavebných otvorov

Látkové rolety

Látkové rolety
Látkové rolety

Praktické a dekoratívne.Rolety sa pôvodne objavovali v oknách ako tieniaci prvok. Dnes sa používajú v interiéru predovšetkým ako dekorácia .Ich pôvodná funkcia je ale zachovaná. Umožnia to nové materiály, široká škála farieb, nové vzory a moderný design ovládacích systému.

Garážové brány

Garážové brány
Garážové brány

Ponúkame sekčné garážové brány, ktoré sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Sekčné garážové brány majú vynikajúce tepelne - izolačné vlastnosti a sú vhodné do novostavby i pre rekonštrukcie.

Hliníkové Okná a Dvere

Hliníkové Okná a Dvere
ALUMIL S77 SUPREME – okenný systém

ALUMIL S77 SUPREME je profilový systém s prerušeným tepelným mostom vyvinutý pre výrobu moderných okien s nadštandardnou izoláciou krídiel. Vyrobené okná spĺňajú vysoké štandardy všetkých vyspelých európskych trhov . 

Plastové Okná a Dvere

Plastové Okná a Dvere
Plastové okná a dvere

Na Slovensku sú čoraz viac obľúbené plastové okná a dvere. Pôvodná verzia k nim sa postupne odbúrala. Do pozornosti sa dostávajú vynikajúce vlastnosti výrobku, spektrum ich použitia, široká škála farieb, úspora nákladov a výrobky šité na mieru zákazníka.

Cenová ponuka

Pre vypracovanie cenovej ponuky kliknite na tlačítko.

kép
kép
kép
kép
kép
kép
Galéria

Medzi naše referencie patria bytové a rodinné domy, nemocnice, autosalóny, autoservisy, kancelárské budovy, obchodní centra, markety, ostatní stavby.