Služby

Konzultácia, cenová ponuka, výroba, doprava
Služba1
Konzultácia
Prvoradé sú pre nás požiadavky zákazníkov. Vypočujeme si ich predstavy, nakoľko však nie všetci majú skúsenosti s rozličnými typmi, prevedeniami alebo spôsobmi montáže, konkrétne riešenie dostaneme spoločne. Na základe skúseností z výroby ako aj montáže vieme odborne poradiť, ktorú alternatívu vybrať.
Služba2
Vypracovanie ponuky
Po úspešnej konzultácii vypracujeme pre zákazníka technickú dokumentáciu k zabudovaniu do stavby. V prípade elektrického ovládania vypracujeme schémy zapojenia, jednotlivých častí ako aj celku. Samozrejmosťou je aj vypracovanie detailnej a presnej cenovej ponuky zohľadňujúcej viacero variácií.
Služba3
Výroba
Naša výroba je maximálne systematická a precízna aby sme dosiahli čo najkvalitnejšie produkty, na ktoré sa môže zákazník plne spoľahnúť. Zárukou je moderná technológia, kvalifikovaní odborníci a certifikáty získané od značkových výrobcov.
Služba4
Doprava a montáž
Starostlivosť o zákazníka pokračuje dopravou, namontážou a uvedením do prevádzky na mieru vyrobenej mreže, brány, rolety, žalúzie. V prípade mreží a brán vykonáme revíziu mechanickej ako aj elektrickej časti, vystavujeme o tom revízne správy a následne vykonáme zaučenie obsluhy.
Služba5
Záručný a pozáručný servis
Záručné opravy sú vykonávané veľmi operatívne. Po dohode so zákazníkom v najbližšom možnom termíne.

Cenová ponuka

Pre vypracovanie cenovej ponuky kliknite na tlačítko.

kép
kép
kép
kép
kép
kép
Galéria

Medzi naše referencie patria bytové a rodinné domy, nemocnice, autosalóny, autoservisy, kancelárské budovy, obchodní centra, markety, ostatní stavby.